Minify (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Version
fa: نسخه

en: File path
fa: مسیر فایل

en: File name
fa: نام فایل

en: Performance
fa: کارایی

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری
