Minify (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File path
hy: Ֆայլի ուղին

en: File name
hy: Ֆայլի անունը
