Minify (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Version
tr: Sürüm

en: File path
tr: Dosya yolu

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Performance
tr: Performans

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik

en: Minify JS
tr: JS'i enaza indir
