Minify (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: File path
ar: مسار الملف

en: File name
ar: اسم الملف

en: Performance
ar: الأداء
