Minify (7.x-1.7) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Version
km: កំណែ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Performance
km: ដំណើរការ
