Minify HTML (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
es: No tiene permiso para visitar esta página.

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
es: @site está en mantenimiento en estos momentos. Pronto estaremos de regreso. Gracias por su paciencia.

en: Page not found
es: Página no encontrada

en: Site under maintenance
es: Sitio desconectado en mantenimiento

en: Performance and scalability
es: Rendimiento y escalabilidad

en: The requested page "@path" could not be found.
es: La página "@path" solicitada no se ha podido encontrar.
