Minify HTML (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: Site under maintenance
eu: Webgunea mantentze lanetan dago

en: The requested page "@path" could not be found.
eu: Eskatutako "@path" orria ez da aurkitzen.
