Minify HTML (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
hr: Nemate ovlasti pristupa ovoj stranici.

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Site under maintenance
hr: Lokacija je van mreže

en: The requested page "@path" could not be found.
hr: Tražena stranica "@path" nije pronađena.
