Minify HTML (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hu: @site jelenleg karbantartás alatt áll, tartalma hamarosan újra elérhető lesz. Addig is köszönjük a türelmet.

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Site under maintenance
hu: A webhely jelenleg karbantartás alatt áll.

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség

en: The requested page "@path" could not be found.
hu: A kért oldal „@path” nem található.
