Minify HTML (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
is: Þú hefur ekki leyfi til að skoða þessa síðu.

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
is: Unnið er að viðhaldi @site. Við komum aftur fljótlega. Kærar þakkir fyrir biðlundina.

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki

en: Site under maintenance
is: Vefsvæði í viðhaldsham

en: The requested page "@path" could not be found.
is: Síðan "@path" fannst ekki.
