Minify HTML (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
it: Non sei autorizzato ad accedere a questa pagina.

en: Access denied
it: Accesso negato

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
it: @site è attualmente in manutenzione. Dovrebbe tornare attivo a breve. Grazie per la vostra pazienza.

en: Page not found
it: Pagina non trovata

en: Site under maintenance
it: Sito in manutenzione

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità

en: The requested page "@path" could not be found.
it: La pagina richiesta "@path" non è stata trovata.
