Minify HTML (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
ja: このページにアクセスする権限がありません。

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ja: @site は現在メンテナンス中です。まもなく再開しますので、しばらくお待ちください。

en: Page not found
ja: ページが見つかりません

en: Site under maintenance
ja: サイトはメンテナンス中です

en: The requested page "@path" could not be found.
ja: リクエストされたページ "@path@" は見つかりませんでした。
