Minify HTML (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა

en: Site under maintenance
ka: საიტი რემონტშია
