Minify HTML (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ

en: Site under maintenance
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် ပြင်ဆင်နေပါတယ်
