Minify HTML (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Site under maintenance
nl: Site in onderhoud

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: The requested page "@path" could not be found.
nl: De gevraagde pagina '@path' kon niet worden gevonden.
