Minify HTML (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
pl: Na @site mamy w tej chwili przerwę techniczną. Powinna się ona wkrótce skończyć. Dziękujemy za cierpliwość.

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Site under maintenance
pl: Serwis w trakcie prac konserwacyjnych.

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność

en: The requested page "@path" could not be found.
pl: Żądana strona "@path" nie została odnaleziona.
