Minify HTML (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
ru: Вы не авторизированы для доступа к этой странице.

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ru: Сайт @site сейчас на техническом обслуживании. Скоро он заработает вновь. Благодарим вас за терпение.

en: Page not found
ru: Страница не найдена

en: Site under maintenance
ru: Сайт в режиме обслуживания

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость

en: The requested page "@path" could not be found.
ru: Запрашиваемая страница "@path" не найдена.
