Minify HTML (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Site under maintenance
sk: Stránka v režime údržby

en: The requested page "@path" could not be found.
sk: Požadovaná stránka "@path" nebola nájdená.
