Minify HTML (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ar: @site حاليا تحت الصيانة. يعود قريبا. شكرا على صبرك.

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Site under maintenance
ar: الموقع قيد الصيانة

en: The requested page "@path" could not be found.
ar: لقد تعذر العثور على الصفحة المطلوبة "@path".
