Minify HTML (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Site under maintenance
az: Sayt təmirdədir
