Minify HTML (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ca: @site està actualment en manteniment. El lloc tornarà a funcionar aviat. Gràcies per la vostra paciència.

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Site under maintenance
ca: El web està en manteniment

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat

en: The requested page "@path" could not be found.
ca: La pàgina sol·licitada "@path" no s'ha pogut trobar.
