Minify HTML (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: Site under maintenance
cs: Údržba webu

en: The requested page "@path" could not be found.
cs: Stránka "@path" nebyla nalezena.
