Minify HTML (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
de: Sie haben keine Zugriffsberechtigung für diese Seite.

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
de: Wir führen derzeit Wartungsarbeiten auf @site durch und werden in Kürze wieder erreichbar sein. Vielen Dank für Ihre Geduld.

en: Page not found
de: Die Seite wurde nicht gefunden

en: Site under maintenance
de: Website im Wartungsmodus

en: Performance and scalability
de: Leistungsstärke und Skalierbarkeit

en: The requested page "@path" could not be found.
de: Die angeforderte Seite „@path“ wurde nicht gefunden.
