Minify HTML (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: Site under maintenance
eo: Retejo sub prizorgado
