Minify HTML (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Site under maintenance
et: Leht on hooldamisel

en: The requested page "@path" could not be found.
et: Soovitud lehte aadressiga "@path" ei leitud.
