Minify HTML (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fa: @site در دست عملیات پشتیبانی و نگهداری است. به زودی به حالت عادی باز خواهد گشت. با تشکر از بردباری شما.

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: Site under maintenance
fa: سایت تحت تعمیر و نگهداری است

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری

en: The requested page "@path" could not be found.
fa: صفحه مورد درخواست "@path" پیدا نشد.
