Minify HTML (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
gu: તમને આ પ્રુષ્ઠ જોવાની પરવાનગી નથી

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gu: @site જાળવણી હેઠળ છે. અમે ટૂંક સમયમાં પાછા આવી જઇશું. તમારી ધીરજ માટે આભાર.

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: Site under maintenance
gu: સાઇટ જાળવણી હેઠળ છે

en: The requested page "@path" could not be found.
gu: વિનંતી કરેલ પાનું "@path" શોધી શકાયું નથી.
