Minify HTML (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
hi: आप इस पृष्ठ का उपयोग करने के लिए अधिकृत नहीं हैं.

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hi: @site वर्तमान मे निर्माणधीन है। हम जल्द ही लौटेंगे। आपके धैर्य के लिए धन्यवाद।

en: Page not found
hi: पृष्ठ नहीं मिला

en: Site under maintenance
hi: साइट रखरखाव के तहत ।

en: The requested page "@path" could not be found.
hi: अनुरोधित पृष्ठ "@path" पाया नहीं गया.
