Minify HTML (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
id: Anda tidak diotorisasi untuk mengakses halaman ini.

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
id: @site saat ini sedang dalam pemeliharaan. Kami akan kembali secepatnya. Terima kasih untuk kesabaran Anda.

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: Site under maintenance
id: Situs dalam pemeliharaan

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas

en: The requested page "@path" could not be found.
id: Halaman yang diminta "@path" tidak dapat ditemukan.
