Minify HTML (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Site under maintenance
ku: ماڵپەڕ لە ژێر چاودێریدایە
