Minify HTML (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Site under maintenance
lv: Vietne tiek labota

en: The requested page "@path" could not be found.
lv: Pieprasītā lapa "@path" netika atrasta.
