Minify HTML (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
ro: Nu ai perrmisiunile necesare pentru a accesa această pagină

en: Access denied
ro: Acces respins

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ro: @site este momentan în mentenanță. Vom reveni cât de curând. Vă mulțumim pentru înțelegere.

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: Site under maintenance
ro: Site în mentenanță
