Minify HTML (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sv: @site underhålls för närvarande. Vi bör vara tillbaka inom kort. Tack för ert tålamod.

en: Page not found
sv: Sidan hittades inte

en: Site under maintenance
sv: Webbplatsen underhålls

en: The requested page "@path" could not be found.
sv: Den valda sidan "@path" kunde inte hittas.
