Minify HTML (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
te: ఈ పేజీ చూడడానికి మీకు అనుమతి లేదు.

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
te: @site సైటు ప్రస్తుతం నిర్వహణలో ఉంది. త్వరలో తిరిగి మీ ముందుంటాం. మీ సహనానికి నెనరులు.

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు

en: Site under maintenance
te: సైటు మరమ్మత్తులో ఉంది
