Minify HTML (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་ཐང་མེད་པ།

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bo: ད་ལྟ་@site་ནི་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ང་ཚོ་མགྱོག་པོར་ཕྱིར་སླེབས་ཡོངས། ཁྱེད་ཀྱིས་ངང་རྒྱུད་རིང་བོ་བྱས་པར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: Site under maintenance
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད

en: The requested page "@path" could not be found.
bo: རེ་ཞུ་བྱས་པའི་དྲ་ངོས "@path"་མ་རྙེད།
