Minify HTML (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
el: Το @site είναι αυτή τη στιγμή κλειστό για συντήρηση. Θα επανέλθουμε σύντομα. Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: Site under maintenance
el: Ιστότοπος σε κατάσταση συντήρησης

en: The requested page "@path" could not be found.
el: Δεν είναι δυνατό να βρεθεί η σελίδα "@path" που ζητήθηκε.
