Minify HTML (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
fr: Vous n'êtes pas autorisé(e) à accéder à cette page.

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fr: @site est en cours de maintenance. Nous serons de retour très bientôt. Merci de votre patience.

en: Page not found
fr: Page non trouvée

en: Site under maintenance
fr: Site en maintenance

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité

en: The requested page "@path" could not be found.
fr: La page demandée « @path » est introuvable.
