Minify HTML (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
he: @site אינו זמין כרגע עקב תחזוקה. אנו מקווים להפעיל את האתר מחדש במהרה. תודה על הסבלנות.

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Site under maintenance
he: האתר בתחזוקה

en: The requested page "@path" could not be found.
he: לא הצלחנו למדוא את הדף שביקשת "@path"
