Minify HTML (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Site under maintenance
hy: Կայքը տեխնիկական սպասարկման շրջանակներում է

en: The requested page "@path" could not be found.
hy: Հարցվող "@path" էջը  չի հայտնաբերվել:
