Minify HTML (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinaké ngakses kācā iki.

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: Site under maintenance
jv: Laman lagi didandani

en: The requested page "@path" could not be found.
jv: Kaca panjalukan "@path" ora bisa ditemokaké.
