Minify HTML (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
nn: Du har ikkje høve til å sjå denne sida.

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nn: @site er under vedlikehald. Vi er snart tilbake. Takk for tålmodet.

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje

en: Site under maintenance
nn: Vedlikehald
