Minify HTML (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
oc: Sètz pas autorizat(da) a accedir a aquesta pagina.

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: Site under maintenance
oc: Site en mantenença

en: The requested page "@path" could not be found.
oc: La pagina demandada "@path" a pas pogut èsser trobada.
