Minify HTML (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
pt: Você não está autorizado a acessar esta página.

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
pt: O site @site está em manutenção no momento. Voltamos daqui a pouco. Obrigado por sua compreensão.

en: Page not found
pt: A página não foi encontrada

en: Site under maintenance
pt: Site em manutenção

en: Performance and scalability
pt: Performance e escalabilidade

en: The requested page "@path" could not be found.
pt: A página requisitada "@path" não pôde ser encontrada.
