Minify HTML (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
tr: Bu sayfaya erişim izniniz yok.

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
tr: @site şu anda bakımda. Kısa bir süre sonra geri döneceğiz. Sabrınız için teşekkürler.

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: Site under maintenance
tr: Site bakımda

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik

en: The requested page "@path" could not be found.
tr: İstenen "@path" sayfası bulunamadı.
