Minify HTML (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Site under maintenance
uk: Сайт на обслуговуванні

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість

en: The requested page "@path" could not be found.
uk: Не вдалося знайти запитувану сторінку "@path".
