Minify HTML (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: Site under maintenance
be: Сайт у рэжыме абслугоўвання

en: The requested page "@path" could not be found.
be: Запытаная старонка "@path" не знойдзена.
