Minify HTML (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
da: Du har ikke adgang til at tilgå siden.

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
da: Vi er ved at opdatere @site. Vi er snart tilbage. Tak for din tålmodighed.

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: Site under maintenance
da: Site under opdatering

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering

en: The requested page "@path" could not be found.
da: Siden "@path" findes ikke.
