Minify HTML (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: You are not authorized to access this page.
fi: Sinulla ei ole käyttöoikeuksia tälle sivulle.

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fi: @site on parhaillaan huollettavana. Se pyritään saamaan takaisin käyttöön pian. Kiitämme kärsivällisyydestä!

en: Page not found
fi: Sivua ei löydy

en: Site under maintenance
fi: Sivustoa päivitetään

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus

en: The requested page "@path" could not be found.
fi: Pyydettyä sivua "@path" ei löytynyt.
