Minify HTML (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
is: Tú hevur ikki heimild at síggja hesa síðu.

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
is: @site verður viðlíkahildin í løtuni. Vit burdu verið aftur innan stutta tíð. Takk fyri tolnið.

en: Page not found
is: Síða ikki funnin

en: Site under maintenance
is: Heimasíðan verður viðlíkahildin
