Minify HTML (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Site under maintenance
gl: Modo de mantemento

en: The requested page "@path" could not be found.
gl: A páxina solicitada "@path" non foi atopada.
